oto anahtarı kopyalama,araba anahtarı kopyalama,otomobil anahtarı,oto anahtarı fiyatları,araba anahtarları,araba anahtarı fiyatları,oto anahtar kopyalama maliyetleri,oto yedek anahtar yaptırma,otomobil anahtarı kopyalama fiyatları,capitol çiingir,oto anahtar kopyalama,otomobil anahtarı ümraniye,oto anahtarı üsküdar,capitol çilingir CAPİTOL ANAHTAR OTO ANAHTAR SERVİSİ - Hakkımızda - 19.10.2018 11:49:01

Hakkımızda

Capitol Anahtar haftanın 7 günü  saat 10:00 ile 22:00 arasında satış, 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir.Capitol Anahtar 2002 yılında Teknik Ticaret olarak Mahir İz Cad. Capitol Alışveriş Merkezi No: 4/1/30 Altunizade - Üsküdar adresinde kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kilit ve anahtar sektörünün en yeni ve en güvenilir ürünlerini kusursuz hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmaya devam etmektedir.


Capitol Anahtar, otomobillerde geliştirilen immobilizer teknolojisine yabancı kalmamak adına ve ortaya çıkan ihtiyacı göz önünde bulundurarak faaliyetlerine bu alanda yön verip, makina ekipman ve bilgi donanımını son teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

Bu alanda eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek amacıyla, çalışma ortaklarımızı, immobilizer ve anahtar çözümleri konusunda, Türkiye´nin bir numaralı firmalarından seçtik. Makina, ekipman ve yazılım programlarını, lisanslı ve orijinal olarak dünyanın en önde gelen immobilizer teknolojileri firmalarından tedarik ederek, gerekli eğitim seminerlerini bu firmalardan almış ve alıyor olmanın bize vermiş olduğu üstün başarı, bilgi ve tecrübe birikiminin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bu başarı ve bilgi tecrübesi bizleri daha kaliteli ve sorunsuz hizmet verebilmemiz açısından elimizi güçlendirerek yeni yeni gelişen sistemleri eksiksiz takip edebilme ve bilgi sahibi olma imkanımızı daha da kolay ve mecburi kılmaktadır.

Capitol Anahtar hizmet sektörüne yeni bir anlayış getirmeyi hedefleyerek eğitimli ve sertifikalı kadrosuyla verdiği servis hizmetlerinde ürünlerle beraber servis garantisi de vermektedir. Capitol Anahtar daima teknolojinin yakın takipçisi olup, tüm kadrosuyla en gelişmiş sistemlere hükmedecek eğitim seminerlerinin birinci sıradaki ziyaretçisi  olmaya devam etmektedir.


Hakkımızda google ara

Hakkımızda google görsel ara

Hakkımızda google haber ara

Hakkımızda google translate

Hakkımızda google blog ara

Hakkımızda linki

Hakkımızda,

TEKNİK TİCARET- CAPİTOL ANAHTAR - ALİ MACİT © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.