otomobil anahtarı,oto kontak anahtarları,araba anahtarları,oto anahtar tamiri,otomobil yedek nahtarı,araba anahtaarı kopyalama,oto anahtarı kopyalama,araba yedek anaahtarı kopyalama,yedek oto anahtar fiyatları,oto anahtarı yaptırma maliyetleri,oto anahtarcı,araba anahtarı yaptırma,otomobil anaahtarı fiyatları,,oto çilingir,üsküdar çilingir,capitol çilingir,koşuyolu çilingir,yedek oto anahtar fiyatları,altunizade çilingir,oto anahtar,araba kapısı açma,oto kapısı açma,oto anahtarcı,anahtarcı çilingir,araba kumandası tamiri Capitol Anahtar-otomobil anahtarı servisi,elektronik oto anahtarları

Anasayfa

Capitol Anahtar 2002 yılında Teknik Ticaret olarak Mahir İz Cad. Capitol Alışveriş Merkezi No: 4/1/30 Altunizade - Üsküdar adresinde kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kilit ve anahtar sektörünün en yeni ve en güvenilir ürünlerini kusursuz hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Capitol Anahtar, otomobillerde geliştirilen immobilizer teknolojisine yabancı kalmamak adına ve ortaya çıkan ihtiyacı göz önünde bulundurarak faaliyetlerine bu alanda yön verip, makina ekipman ve bilgi donanımını son teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

Bu alanda eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek amacıyla, çalışma ortaklarımızı, immobilizer ve anahtar çözümleri konusunda, Türkiye´nin bir numaralı firmalarından seçtik. Makina, ekipman ve yazılım programlarını, lisanslı ve orijinal olarak dünyanın en önde gelen immobilizer teknolojileri firmalarından tedarik ederek, gerekli eğitim seminerlerini bu firmalardan almış ve alıyor olmanın bize vermiş olduğu üstün başarı, bilgi ve tecrübe birikiminin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bu başarı ve bilgi tecrübesi bizleri daha kaliteli ve sorunsuz hizmet verebilmemiz açısından elimizi güçlendirerek yeni yeni gelişen sistemleri eksiksiz takip edebilme ve bilgi sahibi olma imkanımızı daha da kolay ve mecburi kılmaktadır.

Capitol Anahtar hizmet sektörüne yeni bir anlayış getirmeyi hedefleyerek eğitimli ve sertifikalı kadrosuyla verdiği servis hizmetlerinde ürünlerle beraber servis garantisi de vermektedir. Capitol Anahtar daima teknolojinin yakın takipçisi olup, tüm kadrosuyla en gelişmiş sistemlere hükmedecek eğitim seminerlerinin birinci sıradaki ziyaretçisi  olmaya devam etmektedir.